Antwerp Open (14-17.11. 2013)

Tento turnaj je 7. podujatie európskej série PTC (Players Tour Championship). Jeho dejiskom je Lotto Arena v Antwerpách v Belgicku.

15.11.2013
Piatok poobede sa v treťom kole stretli Fergal O'Brien a Jack Lisowski.
Prvý frame získal Lisowski. V nasledovnom opäť dokázal využiť chybu súpera a pripísal si druhý bod. V ďalšom frame sa do vedenia dostal Jack, no Fergal zabojoval a získal bod pre seba. Potom O'Brien vyrovnal. Na to sa do vedenia dostal Lisowski. Napokon úspešne zavŕšil duel.

16.11.2013
V sobotu sa dohrávali zápasy druhého kola, kde proti sebe nastúpili Ronnie O´Sullivan a Ross Muir.
Ako prvý začal O´Sullivan 51 bodmi. Muir na to odpovedal 36, potom pustil k stolu súpera a ten získal bod. Rozkúskovaný druhý frame priniesol Rossovi vyrovnanie. Ronnie sa zastavil na 51 bodoch. Súper to nevyužil a do vedenia sa dostal O´Sullivan. Potom zvýšil svoj náskok. Napokon zápas Ronnie O´Sullivan uzavrel stovkou.

17.11.2013
Do večerného nedeľného finále sa prebojovali Mark Selby a Ronnie O´Sullivan.
Duel otvoril O´Sullivan. Potom sa obaja hráči dopustili chýb a o osude framu sa rozhodovalo vo farebnej dohrávke. Úspešnejší bol Selby. V treťom frame sa do vedenia dostal Ronnie. Hoci sa aj v nasledovnom frame O´Sullivan nevyvaroval chýb, súper to nedokázal zúžitkovať. Mark dokázal znížiť náskok protivníka. Na to stovkou vyrovnal skóre. V rozhodujúcom poslednom frame Mark Selby spečatil vo svoj prospech a stal sa víťazom turnaja.

Výsledky